L O A D I N G

Hakkımızda

1986 yılında Ankara’da kurulan Standart Teknik Şirketler grubu, endüstriyel ve konut tipi kazanların kurulumu ve anahtar teslim projelerin uygulanması konusunda faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana, müşterilerine sorunsuz ve uzun süreli hizmet sunmak için en kaliteli malzemeleri ve en iyi teknik ekipleri kullanarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Standart Teknik, tüm kazan türlerinin bakımı, yenilenmesi ve kazanla ilgili ürünlerin bir araya getirilmesi konularında uzmanlaşmıştır. Ayrıca, ikinci el kazanları değerinden satın alarak, tüm bakım ve yenilemelerini yapmakta ve sektöre geri kazandırmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği konusunda da titizlikle çalışan firma, fabrikasında ve müşteri sahalarında çalışan tüm personelini ISO-9001:2008 standartlarına uygun olarak bağımsız kuruluşlar tarafından denetletmektedir.

Ankara OSTİM'de bulunan fabrikasında yenilediği kazanları 2 yıl garanti ile ISO standartlarına uygun olarak test eden Standart Teknik, istenirse yerinde montaj desteği de sağlamaktadır. Türkiye'nin yanı sıra Azerbaycan, Suriye, Rusya, Moritanya, KKTC, Türkmenistan, Bulgaristan gibi birçok yurtdışı ülkeye de kazan ihraç etmektedir. Müşterilerinin isteği doğrultusunda Makine Mühendisleri Odası test prosedürlerini uygulayarak, kazanları MMO test sertifikası ile sevk etme yeteneğine sahiptir.

Standart Teknik, Ar-Ge çalışmalarını kendi bünyesinde gerçekleştirdiği TSE, ISO ve CE sertifikalı "ATLANTIC" marka emniyet ventillerini de kendi fabrikasında üretmektedir. "ATLANTIC" emniyet ventilleri hakkında daha fazla bilgi için www.atlanticemniyetventili.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Firma olarak sürekli güncel SEO tekniklerini takip eden Standart Teknik, profesyonel yaklaşımı ile hakkımızda sayfasını da düzenlemiştir. Bu sayede, sektördeki uzmanlığını ve kalitesini vurgulayarak, kullanıcıların arama motorlarında daha kolay bulunmasını sağlamaktadır.

Our Mission

To reach a leading position in the used steam boiler sector by offering energy efficiency and environmentally friendly solutions to our customers.

Our Vision

To contribute to the efficient use of energy resources by offering quality and reliability together in the steam boiler sector and to be a leading brand in the sector.