Hakkımızda

Standart Teknik Şirketler grubu 1986 yılında Ankara’da kurulmuştur , endüstriyel ve konut tipi kazanların  kurulumu ve bununla ilgili anahtar teslim projelerin uygulanması konusunda faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bugüne müşterilerine sorunsuz ve uzun süreli hizmet üretmek için , en kaliteli malzeme ve en iyi teknik ekiple çalışarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Standart Teknik

Standart Teknik tüm kazan türlerinin;  bakımı, yenilenmesi, kazanla ilgili tüm ürünlerin bir araya getirilmesi, sektörel paket çözümlerin üretilmesi konularında hizmet vermektedir. Ayrıca ikinci el kazanları değerinden satın alarak, tüm bakım ve yenilemelerini yapıp çok uygun fiyatlarla kazanları sektöre geri kazandırmaktadır. Firmamız iş sağlığı ve güvenliğine uygun olarak tüm çalışmalarını yürütmektedir, fabrikamızda ve müşteri sahasında çalışan tüm çalışanlarımız ISO-9001:2008 standartlarına göre düzenli olarak bağımsız kuruluşlarca denetlenmektedir.

Ankara OSTİM’de bulunan fabrikasında yenilediği kazanları 2 yıl garanti ile ISO standartlarına uygun olarak testlerini gerçekleştirip, istenirse yerinde montaj desteği de sağlamaktadır. Standart Teknik kazanları yalnızca Türkiyede değil,  Azerbeycan, Suriye, Rusya, Moritanya, KKTC, Türkmenistan, Bulgaristan gibi bir çok yurtdışı ülkeye de ihraç edilmektedir. Fabrikamızda müşterilerimizin isteği doğrultusunda  Makine Mühendisleri Odası test prosedürleri uygulanarak, kazanlar MMO test sertifikası ile sevk edilebilmektedir.

Standart Teknik şirketler grubu Ar-Ge çalışmasını kendi bünyesinde yaptığı TSE, ISO ve CE sertifikalı “ATLANTIC” marka emniyet ventillerinin üretimini de yine kendi fabrikasında gerçekleştirmektedir. “ATLANTIC” emniyet ventilleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen www.atlanticemniyetventili.com.tr adresine gidiniz.