İkinci El Aldığım Buhar Kazanı Güvenli Mi?

İkinci El Buhar Kazanı

Ticari faaliyette bulunmakta olan endüstriyel tesislerin, sanayi firmalarının pek çok önemli makineye ihtiyacı bulunmaktadır. Ancak bir endüstriyel tesisin adeta kalbi hükmünde olan buhar kazanları oldukça önemlidir. Bu noktada hizmet vermekte olan kurumumuz sıfır buhar kazanları sattığı gibi aynı zamanda ikinci el buhar kazanı satışı da yapmaktadır. Pek çok işletme sahibi ikinci el aldığım buhar kazanı güvenli mi diye merak edip firmamızla iletişime geçmektedir. Bu noktada ikinci el buhar kazanının güvenilir olabilmesi için öncelikli olarak bizim gibi kaliteli bir kurumdan satın alma işlemini yapmanız gerekmektedir. Çünkü kurumumuz sadece çalışabilir vaziyetteki buhar kazanlarını satın almakta ve diğer müşterilere 2. el olarak satışa sunmaktadır. 30 yıllık tecrübemizle beraber yapmış olduğumuz bütün uygulamalarda teknik kadromuz devreye girmekte, gerekli olan tetkikler ve incelemeler ayrıntılı bir şekilde yapıldıktan sonra buhar kazanı satışı gerçekleştirilmektedir.

Aldığım Buhar Kazanı Güvenli Mi ve Alırken Neye Dikkat Etmeliyim?

Eğer siz de aldığım buhar kazanı güvenli mi diye merak ediyorsanız öncelikli olarak kazanınızın kurulum aşamasına odaklanmalısınız. Çünkü buhar kazanlarının en önemli olan hususların başında montaj kalitesi gelmektedir. Bu noktada kurumumuz ikinci el olan buhar kazanlarının satışını yapmakla beraber montaj ve kurulum aşamalarını da tamamlamaktadır. Ayrıca buhar kazanının güvenilir olabilmesi için bütün aparatlarının ve çalışacak olan teçhizatın gözden geçirilmesi gerekmektedir. Eğer altyapı eksikliği varsa, gerekli olan bağlantılar yapılmamışsa, kazandan elde edilecek olan buharın sevkiyatında devreye giren borularda problem yaşanmışsa bu noktada güvenilir olma özelliğini kaybetmektedir. Fakat kurumumuz devreye girdiğinde bütün altyapı denetlenmekte fizibilite çalışması yapıldıktan sonra kazanın kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Uygun Fiyatlı Aldığım Buhar Kazanı Güvenli Mi?

Müşterilerimizin merak ettiği diğer bir soru ise uygun fiyata aldığım buhar kazanı güvenli mi olmaktadır. Zira sıfır fiyatla kıyaslandığında bizim satmakta olduğumuz ikinci el buhar kazanları son derece ekonomik fiyatlarla sunulabilmektedir. Katı, sıvı, gaz gibi farklı yakıt türleri ile çalışan buhar kazanlarında fiyatın uygun olmasının tek sebebi bizim kurumsal olarak çalışmamız ve yoğun miktarda ikinci el satışı yapmamızdır. Kalite bakımından kesinlikle satılmakta olan kazanlar birinci sınıf malzemelerden imal edilmiş olup gerekli olan kontroller yapıldıktan sonra satış işlemi gerçekleştirilmektedir.